Анкета

Искаш ли тази тема да бъде спряна?!

да
2 (50%)
не
2 (50%)

Общ брой гласове: 4

Автор Тема: Какво сънувахте тази нощ?  (Прочетена 1766 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен F1LL3D-w17h`p01$0N

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4187
  • Пол: Жена
Re: Какво сънувахте тази нощ?
« Отговор #15 -: Август 24, 2006, 18:07:32 pm »

Неактивен akadya

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 850
  • Пол: Жена
  • And now it's time to think about me!!!
Re: Какво сънувахте тази нощ?
« Отговор #16 -: Август 25, 2006, 00:51:12 am »
Сънувах супер странен сън снощи.....в него участваше и момче което харесвах миналата година по това време.Много ме изненада това че точно него сънъвах...но може би се дължи на това че сега ми се мъкне по задника се....... [confused]Сънувах че съм в рейс с 2те ми най-добри приятелки и че бъпросното момче ме вижда(а той е с гаджето си) и започва да тича по рекса изоставяйки я.Рейса му спира и тои се качва и ме целува!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Нз но не ми хареса тоя сън [confused]
Come on and save me..I`m loosing my touch Day after day Cause I miss you so much Come on and save me I`m loosing my mind Waiting and waiting For you to be mine..

Неактивен SLaDuR

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 429
  • Пол: Мъж
  • Donde miras chica !?
Re: Какво сънувахте тази нощ?
« Отговор #17 -: Август 25, 2006, 03:55:55 am »
Санувах мноо странен сън, ходя си в Парка, сам вечерта, и ме жобат, не мъж ами няква си пичка, аз казвам , нямам пари, тя ми сабува гащите и ме изнасилва ахаххахахахаха мноо яко ! [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

Неактивен FALLEN

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3585
  • Пол: Жена
  • Моля те,спаси ме...От самата мен...Спаси ме...
Re: Какво сънувахте тази нощ?
« Отговор #18 -: Август 25, 2006, 03:59:11 am »
Отново не го помня,но знам,че не исках да се събуждам [confused]
Не ме мрази! Аз достатъчно се мразя!
Сякаш чувствата сега не са модерни...
Но ден след ден не можах да си докажа,
че те мразя и пак те обичам неймоверно...

 
И аз бавно изчезвам...
Изчезнах...
Но ти във мен остана!...

Неактивен ®©Petia®©

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 828
  • Пол: Жена
  • People always leave!
Re: Какво сънувахте тази нощ?
« Отговор #19 -: Август 25, 2006, 09:40:13 am »
До колкото помня..НИЩО [lol] [confused]

Неактивен Hurto

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2599
  • Пол: Мъж
Re: Какво сънувахте тази нощ?
« Отговор #20 -: Август 25, 2006, 09:59:28 am »
Санувах котенцето което обичам.Бяхме седнали на една пейка тя беше седнала в мен и се киссвахме :(
Ако един ден ти се доплаче,обади ми се! Не ти обещавам, че ще те накарам да се смееш, но мога да поплача с теб. Ако един ден искаш да избягаш, обади ми се! Не ти обещавам, че ще те помоля да спреш, но мога да бягам с теб. Ако някой ден не искаш да слушаш никого, обади ми се и ти обещавам, че ще мълча. Но ако някой ден се обадиш и никой не вдигне,ела бързо при мен, вероятно имам нужда от теб.

Неактивен F1LL3D-w17h`p01$0N

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4187
  • Пол: Жена
Re: Какво сънувахте тази нощ?
« Отговор #21 -: Август 25, 2006, 14:22:34 pm »
Един бивш... играхме заедно баскетбол и бяхме щастливи и се шматкахме заедно... както едно време... не знам само защо точно него сънувах...  [shame]

Неактивен akadya

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 850
  • Пол: Жена
  • And now it's time to think about me!!!
Re: Какво сънувахте тази нощ?
« Отговор #22 -: Август 26, 2006, 12:34:56 pm »
Олеее....много странен сън.2ра вечер подред сънувам че изневерявам на гаджето ми....да снощи в съня ми не присъстваше само целувка като изневяря а нещо много повече.....СЕКС.Сънувах толкова много мои приятели и толкова странни случки...и все бях в очакването да се появи Дани,но тои не изникваше от никаде....се едно никога не е бил в живота ми нещо значимо....и при това секса който правих в сън си беше с момче което уважавам много като приятел.....като станах се почувствах супер глупаво.... [confused]
Come on and save me..I`m loosing my touch Day after day Cause I miss you so much Come on and save me I`m loosing my mind Waiting and waiting For you to be mine..

Неактивен angel_of_darkness

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 324
  • Пол: Жена
  • NoW iS yOuR TuRn... To CrY!
Re: Какво сънувахте тази нощ?
« Отговор #23 -: Август 26, 2006, 23:21:27 pm »
Сънувах, че момчето, по което си падам ми казва, че трябва да излезем, да се опознаем по-добре, защото той е много заинтересуван от мен и много му се иска нещо да се получи между нас...  [reeeev] [reeeev] [reeeev] Де да беше истина ...

Неактивен Kiss`

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6261
  • Пол: Жена
  • 'cause on my love you can depend ...
Re: Какво сънувахте тази нощ?
« Отговор #24 -: Август 27, 2006, 00:03:35 am »
Сънувах,че съм на плажа..Близо до мястото където работи съкровището ми..и ..седя точно под центалния вход..А то отгоре е една много голяма тераса (нещо такова) и за да слезеш на плажа слизаш по едни стълби..И .. на парапета на тая тераса ...Седят почти всичките спасители от плажа,дето са ми приятели..И има някаква бъря..Големи вълни,духа вятър..И изведнъж идва една моя съученичка..И тръгваме нанякъде аз и тя вървим от преде..а отзаде тия спасители ... Оф.. много са ми странни сънищата дето в последно време ги сънувам ...  [confused] [confused] [confused]
Не можеш да откриеш нови океани, ако нямаш куража да изгубиш брега от погледа си.

Неактивен akadya

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 850
  • Пол: Жена
  • And now it's time to think about me!!!
Re: Какво сънувахте тази нощ?
« Отговор #25 -: Август 27, 2006, 10:51:30 am »
Уфффф не помня [confused]
Come on and save me..I`m loosing my touch Day after day Cause I miss you so much Come on and save me I`m loosing my mind Waiting and waiting For you to be mine..

Неактивен Shady^

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1270
  • Пол: Жена
  • Cry Me A River
Re: Какво сънувахте тази нощ?
« Отговор #26 -: Август 27, 2006, 10:58:57 am »
До колкото помня..НИЩО [lol] [confused]
много ми е тъпо тъй да не сънувам, ама кво да се прай [confused]
                                                                                                 What Goes Around...
                                                                                                                                          ...Comes Around

Неактивен ToHuTy

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 765
  • Пол: Жена
  • Ще Те ГлЕдАм ДоКаТо ОчИтЕ ИзГоРяТ ..
Re: Какво сънувахте тази нощ?
« Отговор #27 -: Август 27, 2006, 11:03:43 am »
Сънувах,че съм на кафе със всичките ми приятели(момчетата) тука от махалата .. една приятелка и милото .. и нещо си говориха .. и аз стоя до Мимо .. и по едно време както той си говори с другите се обръща към мен и ми казва "Не искам повече да чуя и думичка за тея .." и аз му казвам "Добре" и той .. "И внимавай ти какво правиш,защото те може да са се говорили миналия път .. но аз съм им набрал и малко ми остава да им скоча" .. и аз (много учудващо) пак казвам "Добре" .. и се събудих .. [confused]

Неактивен MoonLight

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4030
  • Пол: Жена
  • : )
Реалността е за тези, които не могат да се справят с фантазията.

Винаги има изход от мрака и мъглата по пътя на дъгата.

Неактивен Hurto

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2599
  • Пол: Мъж
Re: Какво сънувахте тази нощ?
« Отговор #29 -: Август 27, 2006, 14:15:54 pm »
Санувам момичето което ми е на сърцето поредна вечер .. немога да спя :( лягам в 3 сабуждам се в 5 :( направо ужас ;( защо се влюбвам толкова лесно :(
Ако един ден ти се доплаче,обади ми се! Не ти обещавам, че ще те накарам да се смееш, но мога да поплача с теб. Ако един ден искаш да избягаш, обади ми се! Не ти обещавам, че ще те помоля да спреш, но мога да бягам с теб. Ако някой ден не искаш да слушаш никого, обади ми се и ти обещавам, че ще мълча. Но ако някой ден се обадиш и никой не вдигне,ела бързо при мен, вероятно имам нужда от теб.