Автор Тема: Без антисемитизъм....  (Прочетена 6877 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Livian Rain

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 173
  • Faber est suae quisque fortunae
Re: Без антисемитизъм....
« Отговор #15 -: Август 03, 2006, 21:44:35 pm »
Каквото и да напишеш не можеш да оправдаеш Израел нито да ги изкараш по-бели от черните
И да не забравяме, че ако Израел води война срещу арабския свят или част от него, то тази част води такава срещу САЩ зад гърба на Израел.
- По скромното ми мнение това е идиотско...
- Щом си толкова скромен не се обаждай!

Неактивен D`Eva

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2208
  • Пол: Жена
  • Danger zone !!!
Re: Без антисемитизъм....
« Отговор #16 -: Август 03, 2006, 22:16:20 pm »
Каквото и да напишеш не можеш да оправдаеш Израел нито да ги изкараш по-бели от черните
И да не забравяме, че ако Израел води война срещу арабския свят или част от него, то тази част води такава срещу САЩ зад гърба на Израел.
Защо да ги оправдавам ? Нямат нужда от оправдания . И аз бих постъпила като тях.

Неактивен Livian Rain

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 173
  • Faber est suae quisque fortunae
Re: Без антисемитизъм....
« Отговор #17 -: Август 04, 2006, 10:23:17 am »
за тебе е ясно, а за оправданието ти да нямат нужда защото все си е тая  [lol] [lol] [lol] черното не става бяло с или без него  [lol] но не ми се спори  [oops]
- По скромното ми мнение това е идиотско...
- Щом си толкова скромен не се обаждай!

Неактивен D`Eva

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2208
  • Пол: Жена
  • Danger zone !!!
Re: Без антисемитизъм....
« Отговор #18 -: Август 04, 2006, 15:25:50 pm »
че има ли за какво да спориш изобщо

Неактивен Livian Rain

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 173
  • Faber est suae quisque fortunae
Re: Без антисемитизъм....
« Отговор #19 -: Август 04, 2006, 15:27:38 pm »
С теб специялно ли? Ами не, няма за какво да си говоря сама  [lol] [lol] [lol]
- По скромното ми мнение това е идиотско...
- Щом си толкова скромен не се обаждай!

Неактивен D`Eva

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2208
  • Пол: Жена
  • Danger zone !!!
Re: Без антисемитизъм....
« Отговор #20 -: Август 04, 2006, 15:33:33 pm »
С теб специялно ли? Ами не, няма за какво да си говоря сама  [lol] [lol] [lol]
Правилно . И на мен не ми се слушат монолози .

Неактивен Livian Rain

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 173
  • Faber est suae quisque fortunae
Re: Без антисемитизъм....
« Отговор #21 -: Август 04, 2006, 15:36:48 pm »
С теб специялно ли? Ами не, няма за какво да си говоря сама  [lol] [lol] [lol]
Правилно . И на мен не ми се слушат монолози .

тъй, тъй, така се получава защото слушаш, а не четеш, но нищо баш ми допадаш кат с мен се съгласяваш  [lol] [lol] [lol]
- По скромното ми мнение това е идиотско...
- Щом си толкова скромен не се обаждай!

Неактивен D`Eva

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2208
  • Пол: Жена
  • Danger zone !!!
Re: Без антисемитизъм....
« Отговор #22 -: Август 04, 2006, 15:56:41 pm »
С теб специялно ли? Ами не, няма за какво да си говоря сама  [lol] [lol] [lol]
Правилно . И на мен не ми се слушат монолози .

тъй, тъй, така се получава защото слушаш, а не четеш, но нищо баш ми допадаш кат с мен се съгласяваш  [lol] [lol] [lol]


Хахаха буквализъм ли е това :) май в една друга тема често го повтаряше като упрек към другите :) Е сега можеш да си спокойна , че и на теб не ти липсва.

Неактивен Livian Rain

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 173
  • Faber est suae quisque fortunae
Re: Без антисемитизъм....
« Отговор #23 -: Август 04, 2006, 16:00:19 pm »
радвам, се че ме четеш задълбочено  [lol] [lol] [lol] ами то буквално или не слушам си е слушам, тъй че с моите камъни пак по твоята глава  [lol] [lol] [lol] и нп щом те влече, аз ще пиша, ти слушай  [lol] [lol] [lol]
- По скромното ми мнение това е идиотско...
- Щом си толкова скромен не се обаждай!

Неактивен D`Eva

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2208
  • Пол: Жена
  • Danger zone !!!
Re: Без антисемитизъм....
« Отговор #24 -: Август 04, 2006, 16:08:55 pm »
радвам, се че ме четеш задълбочено  [lol] [lol] [lol] ами то буквално или не слушам си е слушам, тъй че с моите камъни пак по твоята глава  [lol] [lol] [lol] и нп щом те влече, аз ще пиша, ти слушай  [lol] [lol] [lol]
Да де да ...тук вече се задъха :) точно с твоите камъни беше , но карай ...иначе няма да спиш :)
Знам ,че с агитките ти е лесно , но на мен подобни пропуски не ми минават . Аз чета -, когато чета и още по-лошото е че помня и спомените ми идват точно навреме когато трябва да халосам някой по тиквата с тях . Така ,че внимавай кво пишеш или казваш , тук не си сред малуниците с които си свикнала.

Неактивен Livian Rain

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 173
  • Faber est suae quisque fortunae
Re: Без антисемитизъм....
« Отговор #25 -: Август 04, 2006, 16:13:37 pm »
хубаво ме поучаваш, но не ме впечатляваш  [lol] [lol] [lol] тъкмо се съгласих, че аз ще пиша, а ти ще слушаш, нооо щом не искаш вече  [lol] [lol] [lol] а по повод малумниците, с които съм свикнала ти отде ги знаеш, да не би да си свикнала и ти с тях, пък ще излезе, че и ти си сред тях ъъъ такова, там де в тези форуми  [lol] [lol] [lol] впрочем стига, че почваш и ти да се  самонападаш като една твоя съфорумничка тук [lol] [lol] [lol] запомни го и този пост, че току виж ти дотрябвал да се халосаш с него  [lol] [lol] [lol]
- По скромното ми мнение това е идиотско...
- Щом си толкова скромен не се обаждай!

Неактивен анде

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 299
  • Пол: Мъж
  • Нищо човешко не ми е чуждо
Re: Без антисемитизъм....
« Отговор #26 -: Август 25, 2006, 06:10:51 am »
Браво.Най после прочетох нещо свястно.Иначе само ах,ах,ох,ох и...хленч.Напълно съм съгласен с теб.Това което стана и става там си е ВАРВАРСТВО.За двама да убиеш с американски бомби 1500,от тях 350 абсолютно невинни малки дечица...И тук се намира едно човешко нищожество,което, хем го оправдава,хем поучава другите.Това е балгарски евреин,който поучава и учи на еврейския морал.Детеубийствени "миротворчески" акции.Американските бази ВЪН ОТ БЪЛГАРИЯ.Абе ние народ ли сме или паплач.Не се ли нагледахме на слугинажа,подлизурството и моралната низост на поредните властимащи.Ще извикаме ли най После един ден СТИГА И ДА СТАНЕМ...НАРОД!
българофил

Неактивен D`Eva

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2208
  • Пол: Жена
  • Danger zone !!!
Re: Без антисемитизъм....
« Отговор #27 -: Август 25, 2006, 10:38:48 am »
Браво.Най после прочетох нещо свястно.Иначе само ах,ах,ох,ох и...хленч.Напълно съм съгласен с теб.Това което стана и става там си е ВАРВАРСТВО.За двама да убиеш с американски бомби 1500,от тях 350 абсолютно невинни малки дечица...И тук се намира едно човешко нищожество,което, хем го оправдава,хем поучава другите.Това е балгарски евреин,който поучава и учи на еврейския морал.Детеубийствени "миротворчески" акции.Американските бази ВЪН ОТ БЪЛГАРИЯ.Абе ние народ ли сме или паплач.Не се ли нагледахме на слугинажа,подлизурството и моралната низост на поредните властимащи.Ще извикаме ли най После един ден СТИГА И ДА СТАНЕМ...НАРОД!
точно ти май си от паплачтта ..народ не се става ...или е народ или не е /за съжаление/

Неактивен анде

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 299
  • Пол: Мъж
  • Нищо човешко не ми е чуждо
Re: Без антисемитизъм....
« Отговор #28 -: Август 25, 2006, 18:59:10 pm »
Браво.Най после прочетох нещо свястно.Иначе само ах,ах,ох,ох и...хленч.Напълно съм съгласен с теб.Това което стана и става там си е ВАРВАРСТВО.За двама да убиеш с американски бомби 1500,от тях 350 абсолютно невинни малки дечица...И тук се намира едно човешко нищожество,което, хем го оправдава,хем поучава другите.Това е балгарски евреин,който поучава и учи на еврейския морал.Детеубийствени "миротворчески" акции.Американските бази ВЪН ОТ БЪЛГАРИЯ.Абе ние народ ли сме или паплач.Не се ли нагледахме на слугинажа,подлизурството и моралната низост на поредните властимащи.Ще извикаме ли най После един ден СТИГА И ДА СТАНЕМ...НАРОД!
точно ти май си от паплачтта ..народ не се става ...или е народ или не е /за съжаление/

Абе ти май си един дървен философ и малко маняк...Да твърдиш,че нещата и явленията в природата и обществото, веднаж създадени, не подлежат на развитие,а си остават застинали,замръзнали  в началната си форма,състяние, навечно.Това значи,че си ужасяващо невеж и бос.Зазубрянето на 100-на купешкидуми не прави човек нито учен,а още по малко-умен.Още Хераклит е казал,панта рей,вичко тече,всичко се движи.Май доста те надцених,нали.
българофил

Неактивен D`Eva

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2208
  • Пол: Жена
  • Danger zone !!!
Re: Без антисемитизъм....
« Отговор #29 -: Август 25, 2006, 19:40:54 pm »
Браво.Най после прочетох нещо свястно.Иначе само ах,ах,ох,ох и...хленч.Напълно съм съгласен с теб.Това което стана и става там си е ВАРВАРСТВО.За двама да убиеш с американски бомби 1500,от тях 350 абсолютно невинни малки дечица...И тук се намира едно човешко нищожество,което, хем го оправдава,хем поучава другите.Това е балгарски евреин,който поучава и учи на еврейския морал.Детеубийствени "миротворчески" акции.Американските бази ВЪН ОТ БЪЛГАРИЯ.Абе ние народ ли сме или паплач.Не се ли нагледахме на слугинажа,подлизурството и моралната низост на поредните властимащи.Ще извикаме ли най После един ден СТИГА И ДА СТАНЕМ...НАРОД!
точно ти май си от паплачтта ..народ не се става ...или е народ или не е /за съжаление/

Абе ти май си един дървен философ и малко маняк...Да твърдиш,че нещата и явленията в природата и обществото, веднаж създадени, не подлежат на развитие,а си остават застинали,замръзнали  в началната си форма,състяние, навечно.Това значи,че си ужасяващо невеж и бос.Зазубрянето на 100-на купешкидуми не прави човек нито учен,а още по малко-умен.Още Хераклит е казал,панта рей,вичко тече,всичко се движи.Май доста те надцених,нали.

Изобщо не съм казала това ...да можеш да четеш не е достатъчно за да прочиташ написаното :)