Автор Тема: Може ли да съществува приятелство между момиче и момче?  (Прочетена 1956 пъти)

0 Потребители и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Ангелче

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 847
  • Ангелите умеят... да падат
Re: Може ли да съществува приятелство между момиче и момче?
« Отговор #30 -: Септември 09, 2006, 15:49:48 pm »
ДА МОЖЕ и това е най-доброто приятелство
...И се късам - малка светлинна проекция,
която разделяш, продаваш, изпиваш с очи!...
Дай ми отрова, морфинова бърза инжекция...
Прегръдка до смърт, но без да боли!

Неактивен неотразима_737

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 732
  • Пол: Жена
Re: Може ли да съществува приятелство между момиче и момче?
« Отговор #31 -: Септември 10, 2006, 21:33:45 pm »
може, разбира се. Аз имам опит [namigG]
Никога  не спирай да обичаш!!Никога не спирай да вярваш , никога не спирай да следваш мечтите си и никога  не се отказвай!!!!!

Неактивен poliii

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 158
  • Пол: Жена
  • Ако поискам да те имам - идвам и те взимам...
Re: Може ли да съществува приятелство между момиче и момче?
« Отговор #32 -: Септември 11, 2006, 03:45:33 am »
Според мен не може, всъщност си мислих,че това приятелство (м/у момче и момиче) съществува и даже е по-искренно от това м/у момичета,обаче преди време имах такъв "приятел" на който споделях всичко ама абсолютно всичко му казвах,това в течение на една година,ние бяхме неразделни,прекарвах с него много време по кафета,ходихме на фитнес,да тичаме,говорихме си в чата и т.н.Обаче в един "прекреасен момент" аз научавам че моя "приятел" ми прави мръсно,когато ми казаха какво прави той зад гърба ми не ми се искаше да повярвам.Отдох при него да поговорим и да му кажа,че каквото и да говорят хората аз му вярвам на 100% ,а той ми каза:"Виж какво,аз много те обичам като момиче,не само като приятелка и това което са ти казали е напълно вярно".Осатах шокирана аз цяла година му се доверявах,а накрая той да постъпи така ....
Та да се върна на темата според мен,ако едино момче отделя  повече внимание на момиче,било то и под предтекст че са само приятели значи изпитва нещо повече от приятелство.
Това разбира се си е мое мнение защото си опатих от такива "приятели",може да си има изключения,но лично аз не бих се доверила повече на приятели от мъжки род ...
[hearts4]Празен е сега денят ти [hearts4] Празен е без моят смях [hearts4] Животът си без мен ти пожела-и го получи на мига  [hearts4]  Омръзнала ти бях до болка [hearts4] Омръзнали ми бяха твойте номера Но виждаш ли сега?!-какво получи-омраза,хлад и самота... [hearts4]
Празен е сега денят ти [hearts4]
 [hearts4] Пълни са очите ти със сълзи,но празно е сърцето ми за теб-Разбери... [hearts4]
Едни очи,една душа-лъжа,сълзи и пак лъжи-ТОВА СИ ТИ!!!

Неактивен alL I aM

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 215
  • Пол: Мъж
  • alL I wAs , aM aNd wIlL Be !
Re: Може ли да съществува приятелство между момиче и момче?
« Отговор #33 -: Септември 11, 2006, 22:55:19 pm »
Определено съществува и то е доста по добро от това с някои от собствения ти пол . Много по истинско е .
poliii  Просто според мен не си попаднала на такъв човек !! Мои приятел с които се познаваме от 15 години и бяхме неразделни до преди месец в продължение на 6 години ми го направи тоя номер ! Такаче зависи и от човека ,които е срещу теб !

Неактивен SLaDuR

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 429
  • Пол: Мъж
  • Donde miras chica !?
Re: Може ли да съществува приятелство между момиче и момче?
« Отговор #34 -: Септември 11, 2006, 23:16:56 pm »
абе може, ама зависи , има мъже кадето ходят с жени ( приятелки) кадето са... и същевремено цели нещо като ходи с нея  :) просто няма такв приятел кадето да е абсолютно честен с другия пол се има нещо... а и може нещо повече да стане от приятелство за това , по нормалното е приятел да имаш с еднакв пол. а не различния ;) защото....... рано ли късно.... ;) ще има кекс :)..

Неактивен ilusia

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9346
  • Луда ? Да ! Две и половина сме !
Re: Може ли да съществува приятелство между момиче и момче?
« Отговор #35 -: Септември 18, 2006, 22:36:36 pm »
ttp://www.stih4e.com/forum4e/index.php?topic=559.0
It still feels like our first night together
Feels like the first kiss and
It's gettin' better baby
No one can better this
I'm still hold on and you're still the one
The first time our eyes met it's the same feelin' I get
Only feels much stronger and I wanna love ya longer
You still turn the fire on
http://www.vbox7.com/play:e1359ebc