Автор Тема: Може ли да съществува приятелство между момиче и момче?  (Прочетена 1955 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен `Amy_Lee`

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2417
  • Пол: Жена
SoundreameR много добре се беше изказал веднъж ..
Спрайт - Истината е една  [lol]
Но въпреки това аз смятам че може..от личен пример..
Над нас живее едно момче,и с него се знаем от мнооого малки..
и сме най-добри приятели..
От едно време..когато сме си играли..до сега,когато излизаме заедно  :)

Неактивен DnB^fEi4kA

  • Новак
  • *
  • Публикации: 22
  • Пол: Жена
  • SaBrInA_PeAcE and LoVe!
Ами бих казала 4е между моми4е и мом4е  може да има по-голямо приятелство,но за съжаление идва и момента когато един от двамата запо4ва да се влюбва в другия.... :hot: [be mine2] [kisss] [ooooo]и тн...
Za da imash angelski harakter,
trqbva da ima6 dqvilsko turpenie!!!

Неактивен `Amy_Lee`

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2417
  • Пол: Жена
Не винаги...

Неактивен Shady^

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1270
  • Пол: Жена
  • Cry Me A River
според мен може, защото аз имам приятели момчета и всичко което съм казвала на някои от тях си е оставало тайна, скривали са ме от наш'те и т.н. :)
                                                                                                 What Goes Around...
                                                                                                                                          ...Comes Around

Неактивен Angel_Eyes

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1074
  • Пол: Жена
  • Last kiss
Преди искренно вярвах, че може...

после се разколабах....,

а сега знам, че всичките ми приятели искат за спят с мен....

приятели с екстри  [lol]

Но това, че искат да спят с мен незначи, че неможем да сме си приятели.... :)

Напълно ги разбирам....такова парче като мен как може да не искат.... [shame] [lol]

щеше да е страмно....

Сещам се за една рекламка на Спраит- Твоят най добър приятел те желае  [inlovee]


По тази логика немога да имам и приятелки...., защо има такива който искат

 нещо повече от приятелство..... [confused]

Пълна обърквация  [oops] [lol]
Любовта - тя започва тогава когато заради друг ти си готов да измениш на себе си!

Неактивен F1LL3D-w17h`p01$0N

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4187
  • Пол: Жена
Категорично ДА! Едно приетелство между момче и момиче може да е по-силно от приятелство между момичета.

Може наистина може...и вярвам в него!  :)

Неактивен Smahnata^BG^

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 661
  • Пол: Жена
  • Рискувай!Губят само страхливците!
според мен може,защото и аз имам много добри приятели момчета без да иам нещо повече...
"Ако те е яд,че те обичам,направи същто,за да ми го върнеш!!!".......Обичайте се-животът без любов е скучен!!!

Неактивен Афродита

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1774
  • Пол: Жена
  • ... само дъното ... знае ... кои сме ...
Всичко си зависи само от хората .... но при мен се получи точно това , което каза DnB^fEi4kA ... в началото всичко беше прекрасно наистина,  [heart__] но после ............... изведнъж всичко се обърна  [not fair].......... най - добрия ми приятел ми предложи ......... аз тогава не исках , но за да не го нараня тръгнах с него ......... така постепенно той се влюби в мен , а аз вече не исках да го лъжа и скъсахме  ............. зная , че много го болеше  [reevvv]....... както и  мен , но се опитвах да оправя нещата и изведнъж ....... без дори да се усетя ......... направо бях хлътнала по него не до уши ми не знам до къде  :lovesick:  ......... и тогава той , за да ми отмъсти тръгна с най - добрата ми приятелка , която беше нещо като негов заместител тогава ..... сега с нея изобщо не си говорим  [mad] ......... а с него сме скарани .... зная , че и двамата съжаляваме .... приятелството ни наистина беше много красиво , но започне ли да говори сърцето   :fireheart: ............... понякога всичко отива по дяволите ............. от тази случка научих също , че момчетата са много по - добри приятели от колкото момичетата  [knife] ............. те по - рядко биха те предали ..........  [kiss2]
Душата ти е моя цветна дреха.
Минзухар, усмихващ пролетта

от днес ще бъда, съм. А Ти полека
по вятъра ме намери. Сега...

Ухая на любов от цяла вечност.
Но скоро ще се срещнем. Знам това.

Неактивен s_ma6inata

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 441
  • Пол: Мъж
  • Fuck me i'm famous
Щеше ми се да вярвам че може,но не съм сигурен.......понякога може,по-често не....и така :)
Не следвам пътища,вървя където няма пътища и оставям следа...Колебая ли се-казвам истината....LoVe is All ArounD

Неактивен Diablos

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 799
  • Пол: Мъж
  • Poesis=mc^2...
Всичко си зависи от човека. При мен лично е имало както случаи, в които приятелската обич се е превръщала в любов, типична за момче и момиче(приятелката ми, с която сме заедно вече повече от 5 месеца  [inlovee]), така и такива, в които сме си просто приятели(при това много добри, смея да кажа...Дид, сега е моментът да се обадиш и да ме подкрепиш с малко флъд  :p [lol] :) И не само Дид, имам още една много близка приятелка, с която в последно време доста често си обсъждаме какво ли не и която чувствам доста близка(само като приятелка! преди да сте ме заклеймили нещо! :) ) [intimo]
Според мен, ако ценят достатъчно приятелството си, момчето и момичето не биха си позволили да имат други отношения, защото всички знаем как свършват повечето пъти връзките в тийнейджърската възраст(а и не само в нея) и как отношенията драстично се влошават след края...
Естествено, има и изключения, в които приятелството е било просто прелюдия към други чувства...
А вечерта ще дойде изведнъж.
Косата си над мен ще разлюлее.
Под напора на изненадан дъжд,
аз, несъгласна, ще вървя след нея,

където няма студ. И няма зной.
Напред ще е отворен само мрака.
И оня, безконечния покой,
притихнал като хищник във листака.

Под мен светът ще си остане цял,
с горите и поляните зелени.
И всяка пролет вятър полудял
в тревите бос ще тича вместо мене.

И все така ще идва утринта
със птича песен-хубава и вечна.
А хората ще тръгват с лекота
да покоряват пъти

Неактивен ®©Petia®©

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 828
  • Пол: Жена
  • People always leave!
Ами според мен има,но повечето се превращат в любов.Развира се има и изкючения [inlovee]

Неактивен SeXy^Girl^^

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 222
  • Пол: Жена
  • ...:::DqVoLsKi ChArOvNa:::...
Всичко е възможно в този живот  :)  Апък и няма нищо лошо в това  [namigG]

Неактивен nejno_angel4e

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2727
  • Пол: Жена
  • l'amour de l'art
Re: Може ли да съществува приятелство между момиче и момче?
« Отговор #27 -: Септември 09, 2006, 12:25:17 pm »
да може според мен..най-добрия ми приятел е момче [lol] :p
My heart is my strength...
...and my weakness

Неактивен Neudarjimata

  • Новак
  • *
  • Публикации: 21
  • Пол: Жена
  • Всичко, което не ни убива ни прави по силни!
Re: Може ли да съществува приятелство между момиче и момче?
« Отговор #28 -: Септември 09, 2006, 12:56:34 pm »
Може  :) От личен опит знам.Понякога такива приятелства дори са много  по истински.
Определено  [a taka]
 

Неактивен eha

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 61
  • Пол: Мъж
  • Светът е пълен с лицемери,нека не бъдем от тях!
    • Оптимизация на сайтове, Регистрация в търсачки
Re: Може ли да съществува приятелство между момиче и момче?
« Отговор #29 -: Септември 09, 2006, 14:36:59 pm »
Категорично ДА!  [so_happy]
<a href="http://www.seo-bulgaria.info" title="регистрация в търсачки">Оптимизация на сайтове, Регистрация в търсачки[/url]