Автор Тема: Кукличка..  (Прочетена 601 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Hurto

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2599
  • Пол: Мъж
Кукличка..
« -: Юли 06, 2006, 22:49:14 pm »
Първо не ми трийте темата.Нека тука обсъмдим даржанието на момичето..
Първо за мен половината хора се оказахте доста различни хора.Кажете ми за тези които сте споделяли с нея и са получавали и давали савето нима сега тя не е този човек? Нима не е човек който ви е помагал и вие също който е плакал с вас и вие с него който е бърсал сълзите ви и вие нейните?Не оправдавам поведението за стиховете и тнт.Но тя е същия човек ? с който сте разговаряли и таканататака .







Ако един ден ти се доплаче,обади ми се! Не ти обещавам, че ще те накарам да се смееш, но мога да поплача с теб. Ако един ден искаш да избягаш, обади ми се! Не ти обещавам, че ще те помоля да спреш, но мога да бягам с теб. Ако някой ден не искаш да слушаш никого, обади ми се и ти обещавам, че ще мълча. Но ако някой ден се обадиш и никой не вдигне,ела бързо при мен, вероятно имам нужда от теб.

Неактивен TallyWeijl

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2200
  • Пол: Жена
  • It feel's like I'm fallin' I'm fallin' I'm fallin'
Re: Кукличка..
« Отговор #1 -: Юли 06, 2006, 22:56:29 pm »
аз ли съм единствения човек, който все още не знае какво става??? [oops]  някой ще ми обясни ли плс [confused]

Неактивен `Amy_Lee`

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2417
  • Пол: Жена
Re: Кукличка..
« Отговор #2 -: Юли 06, 2006, 23:15:36 pm »
ох,пак ли тая тема...
предполагам че ще бъде изтрита,но ще исползвам да напиша горе долу какво става..за непросветените души.. ;р
Та..Ирена - КУКЛИЧКАТА .. през цялото това време,през което ние си мислихме,че ни радва с хубави стихове и разказчета..е взимала просизведенията на доказали се автори от други сайтове и ги е публикувала тук.
Това за стиховете.
А другото,което не е много сигурно,но почти(След малко ще изясна защо)е че е взимала снимки на едно момиче - Вики от Шумен и ги е представяла за свои.
та..почти сме сигурни за снимките,защото човек от форума е виждал въпросната Вики..А ренито никой не я е виждал..(За сега няма да споменавам кой е човека,тя като види темата/ако още я има/ ще си каже ако иска)
и така..
А Хърто,Дори да е споделяла и плакала с някои от хората..тя не е била себе си и ги е лъгала..пък и друго момиче снощи ми каза че не си е падала много много по споделянето..понеже аз не съм си писала много много с нея не я познавам...ъъъ..впрочем не знам дали някой от тук присъстващите я познава де...

Angel Soul

  • Гост
Re: Кукличка..
« Отговор #3 -: Юли 06, 2006, 23:22:38 pm »
Присъединявам се към молбата темата да не се трие!!!
За да се отваря тема след тема по случая, явно си е нужно да се обсъди!

Неактивен Stormix

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 430
  • Пол: Мъж
    • www.teen4e.com
Re: Кукличка..
« Отговор #4 -: Юли 06, 2006, 23:29:23 pm »
Обаче просто мноооогооо чудни сте ми станали...ЕЙЙ !!! Вече голямите администратори !!! Трият теми та пушек се дига,вечеее...много важни станали!!! Една тема имаше да се обсъди всичко, като бели нормални хора, но неее...айде ние да трием...А бе искам да ви питам, какво ви става на всички бе??? Къде изчезна оня стария форум,където чак влизаш и пишеш със кеф и густо и очакваш като дядо коледа някой да ти отговори...Кви са тия интриги и чудесии тука ? Просто...някво супер лицемерие всичко...То гледай майна, всичките админи са жени,нито едно момче няма ! Тогава въпрос към женските администратори- извинявайте,някви комплекси ли си избивате, като триете теми,които се четат и в които се обсъжда нещо важно? Някви комплекси  ли избивате ? И сега кво ? Олекна ли ви като изтрихте темата ? По-добре ли стана? Като някви бебета сте...честно, ИЗКЛЮЧИТЕЛНО много съм разочарован от всички ви...НЕ сте това което бяхте...И не вярвам пак да станете...Баннете ме, изтрийте ми поста, квото искате правете, не ми пука, защото знам че вече нещата не са така както бяха...

Неактивен `Amy_Lee`

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2417
  • Пол: Жена
Re: Кукличка..
« Отговор #5 -: Юли 06, 2006, 23:37:22 pm »
Стормикс.. недей така,не си прав..
момичетата много добре си вършат работата...и темите междодругото винаги ги заключва нутсо  :p
а аз подкрепям Angel Soul и моля ви,не трийте темата този път..нека всеки си изкаже мнението,защото всеки има право на такова..

Неактивен `Fallen_Angel`

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3731
  • Пол: Жена
  • Докато адът замръзне...
Re: Кукличка..
« Отговор #6 -: Юли 06, 2006, 23:39:37 pm »
Stormix като бивш модератор, нека ти изясня 2 неща...

Модераторите всички са жени, но ние не трием темите или им даваме ключ, защото всичко трябва да се позволи от по-главна инстанция - която е на админитие ... а те всичките са мъже ...

Та, недей да почваш темите за дискриминация :)

Иначе подкрепям напълно! Нека темата не се трие, а също така някой да намери Рени ...
Ако ще се давиш, не се мъчи в плитка вода.[/center]

Неактивен `Amy_Lee`

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2417
  • Пол: Жена
Re: Кукличка..
« Отговор #7 -: Юли 07, 2006, 00:11:25 am »
ами да..Радо й е пращал 4 ес ем ес-а,но тя не е отговорила..

Неактивен Don_NUTSO

  • Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • *****
  • Публикации: 8563
  • Пол: Мъж
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!
Re: Кукличка..
« Отговор #8 -: Юли 07, 2006, 00:19:18 am »
темите не се трият всичко си е запазено ... разяснения за сега няма  да има ... води се следствие ...

кои админи кои админки пак няма да разяснявам ...кой голям кой малък е смешно ...

когато му дойде времето ще ви се пусне да разберете ...


заключвам темата

имайте търпение, а не с два крака да се гласите да се мятате и да тъпчете ...
Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.
Всяко момиче, което имаше късмета да я целуна, спираше живота ми.

Всяка твоя капка кръв, всеки дъх на мен е обречен.